BLOG

Dinçay Nakliyat & Lojistik

 • KOCAELİ GÖLCÜK DİNÇAY EVDEN EVE TAŞIMA

  Beyaz Eşya Nasıl Paketlenir?

  Beyaz Eşya Nasıl Paketlenir sorusuna yanıtımız genelde aynı olacaktır çünkü beyaz eşya bi grubuda kapsasada hepsi Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Çamaşır makinesi, Fırınlar, (gaz, elektrik, mikrodalga)Setüstü ocaklar, aspiratörler, Ütüler, Vantilatör.

  Daha Fazlası
 • KOCAELİ GÖLCÜK DİNÇAY EVDEN EVE TAŞIMA

  Televizyon Nasıl Paketlenir?

  Televizyon nasıl paketlenmesinin önemi nedir sizlere bir açıklayım. Şimdi iyi bir şekilde paketlenmemiş bir televizyon ne kadar iyi taşınsada elbet eksikleri olacaktır ve bu eksikler sizin televizyonunuzu kullanılmaz bir hale getirebilir işte bu yüzden paketleme önemlidir.

  Daha Fazlası
 • KOCAELİ GÖLCÜK DİNÇAY EVDEN EVE TAŞIMA

  Nakliyat Fiyatları Nasıl?

  Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

  Daha Fazlası
 • KOCAELİ GÖLCÜK DİNÇAY EVDEN EVE TAŞIMA

  Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

  Ev taşımak hepimin en büyük sıkıntılardan biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 TL verdi B firma bu iş için 1300 Tl verdi C firma ise 900 Tl verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlardır.

  Daha Fazlası

Bize ulaşın ve özel teklifler alın!